Wiadomości od Xiaomi Miui Hellas
Roms

MIUI 13 Public - EOG i Global ROMS: Lista oficjalnych ROM-ów od Xiaomi (Linki do pobrania - Zaktualizowano 06)

Xiaomi-logo

Xiaomi rozpoczęło dostarczanie nowych wersji Public - EOG i Global Stable MIUI 13 dla swoich smartfonów, a poniżej mamy listę ostatnio wydanych ROM-ów.


Aktualizacja: 06-10-2022

ten Globalna pamięć ROM MIUI dla Xiaomi 12T (Platon)

Aktualizacja: 05-10-2022

ten ROM EOG / UE i Global MIUI 13 dla RedMi Pad (Yunluo)

Aktualizacja: 30-09-2022

ten EEA/EU MIUI 13 ROM για το POCO X4 GT (Xaga), MiPad 5 (Nabu *pilot)


ΚZwykle urządzenie powinno zostać powiadomione o aktualizacji za pośrednictwem aplikacji Updater w MIUI, ale kilka razy aktualizacje te są udostępniane w regionach i częściach, aby zapobiec awarii serwerów (serwerów) obsługujących ROM-y.

Musisz więc mieć trochę cierpliwości, a wkrótce otrzymasz upragnioną aktualizację na swoim smartfonie. Jednak dla tych, którzy nie mogą się doczekać, mamy je wszystkie poniżej PUBLICZNE (chiński) — Globalne i Europejskie ROM-y (ESA), udostępnionych przez firmę, a my udostępniamy linki do ich pobrania.

Nie wszystkie urządzenia zostały jeszcze uaktualnione do MIUI 13 ακόμη

Z poniższej tabeli możesz łatwo wyszukać wszystkie ROMy, które Cię interesują na podstawie nazwy urządzenia lub nazwy kodowej.

  • ROM ze wskazaniem * Pilot oznacza, że ​​jest specjalna Beta ROM Dystrybuowane do Beta Testeryi możesz nie być w stanie zainstalować go na swoim urządzeniu.
  • ROM ze wskazaniem * Publiczne oznacza, że ​​jest Chiński programista ROM który jest dystrybuowany w Chinach, ale musisz mieć odblokowany program ładujący, zanim będziesz mógł zainstalować go na swoim urządzeniu.
Nazwa urządzenia Kryptonim Wersja Miui Data Wersja ROM Odzyskiwanie Rom FastBoot Rom
Nazwa urządzenia Kryptonim Wersja Miui Data Wersja ROM Odzyskiwanie Rom FastBoot Rom

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowościach ROMy Xiaomi Android 12 i MIUI 13, a także listy jego urządzeń Xiaomi - Poco - RedMi i Black Shark kto je otrzyma, skorzystaj z poniższych linków.

Zobacz listę urządzeń, które otrzymają aktualizację do Androida 12 TUTAJ

Zobacz listę urządzeń, które otrzymają aktualizację MIUI 13 TUTAJ

Zespół MiNie zapomnij tego przestrzegać Xiaomi-miui.gr w wiadomości Google być natychmiast informowanym o wszystkich naszych nowych artykułach!


 

ΜNie zapomnij dołączyć (zarejestrować się) na naszym forum, co można zrobić bardzo łatwo za pomocą następującego przycisku…


Zespół MiNie zapomnij tego przestrzegać Xiaomi-miui.gr w wiadomości Google być natychmiast informowanym o wszystkich naszych nowych artykułach! Jeśli korzystasz z czytnika RSS, możesz również dodać naszą stronę do swojej listy, klikając ten link >> https://news.xiaomi-miui.gr/feed/gn

 

Śledź nas na Telegram  abyś jako pierwszy dowiadywał się o każdej naszej wiadomości!

 


 

Przeczytaj także

16 komentarzy

Wąwóz 31 lipca 2022 o 15:55

Mam jakiś pomysł na Redmi Note 9 (merlinnfc), kiedy się pojawi?

Odpowiedz
Dimitrios Dagkalidis 31 lipca 2022 o 16:50

W tej chwili jest tylko ROM pilota (Beta) >> https://bigota.d.miui.com/V13.0.1.0.SJOMIXM/miui_MERLINGlobal_V13.0.1.0.SJOMIXM_23a9625209_12.0.zip
Za kilka dni pojawi się ostateczna stabilna pamięć ROM !!

Odpowiedz
Dimitris 29 lipca 2022 o 20:21

Czy ktoś wie o redmi note 9 pro po aktualizacji do miui 13?

Odpowiedz
Cesarz 8 maja 2022 o 09:31

Pobrałem aktualizację redmi note 10pro .. powinienem kliknąć kopiuj plik lub wyodrębnij plik

Odpowiedz
Eftihis 23 kwietnia 2022 r. O 15:17

W mi 10 (umi) po aktualizacji do 13.0.1.0 (SJBEUXM) zaczęły się problemy z VPN. to znaczy, gdy jest podłączony normalnie po 3-4 zmianach ip, mówi mi zły ip, podczas gdy sprawdzałem w 3-4 różnych witrynach, że ip jest tym, który pokazuje VPN. I wypróbowałem to z 3 różnymi VPN (Ipvanish, nord VPN, cyberghost)

Odpowiedz
Eftihis 23 kwietnia 2022 r. O 15:18

Myślę, że jest problem z ustawieniami, bo przy 12.5 nie miałem problemów. Każda propozycja jest akceptowana

Odpowiedz
Nikos Darakis 17 kwietnia 2022 r. O 23:02

Mam mi11 ultra i nadal nie otrzymałem aktualizacji! Mój telefon komórkowy ma Rom 12.5.11 global (RKAEUXM). Dlaczego to trwa tak długo?

Odpowiedz
Mitsos 20 marca 2022 o 00:08

POCO X3 NFC skąd taka awaria?

Odpowiedz
Kota Milenko 11 lipca 2022 o 02:20

Cześć Dimitris Zrobiłem link do pobrania poco x3 pro (EEA) z 3.19 GB, co powinienem teraz zrobić, poczekam, aż nadejdzie powiadomienie o aktualizacji oprogramowania, kiedy nadejdzie, jeśli będę mógł i poczekam :) nadejdzie wkrótce eh, ponieważ moje to 12.5.5, 29 miui versiou od 330 lipca, kiedy kupiłem telefon, dostałem go za XNUMX euro.

Odpowiedz
Milenko Cota 11 lipca 2022 o 03:29

Cześć Dimitris Zrobiłem link do pobrania poco x3 pro (Global) z 3.07 GB, co powinienem teraz zrobić Zaczekam, aż nadejdzie powiadomienie o aktualizacji oprogramowania, kiedy nadejdzie, chociaż poczekam :) nadejdzie wkrótce, ponieważ mój ma 12.5.5. 29 miui versiou od 330 lipca, kiedy kupiłem telefon, dostałem go za XNUMX € Mam nadzieję, że powiadomienie przyjdzie wujku ... 🙏 przepraszam, że drugi popełniłem błąd, który nacisnąłem (EEA), ponieważ mam go globalnie, więc poczekam za powiadomienie bardzo dziękuję Dimitriou

Odpowiedz
ibas 14 marca 2022 o 21:07

W przypadku mi 10 pro mamy informacje o globalnym, kiedy to nadejdzie?

Odpowiedz
Delnove 10 marca 2022 o 17:32

Jeśli chcesz, wyjaśnij mi, dlaczego jestem nieistotny. Dlaczego powinienem pobrać wspomniany link, jaki jest cel?

Dzięki

Odpowiedz
Miui_Art 10 marca 2022 o 17:44

Wszystkie urządzenia prędzej czy później otrzymają automatyczne powiadomienie o aktualizacji z aplikacji do aktualizacji zainstalowanej na ich urządzeniach.
Jednak w niektórych przypadkach to powiadomienie może pojawić się po kilku dniach lub tygodniach.
Więc dla tych, którzy się spieszą, podajemy linki, aby mogli pobrać ROM od Xiaomi i zainstalować go samodzielnie, jeśli chcą.

Sposób, w jaki można to zrobić, ale także w przypadku każdej potrzebnej pomocy, można znaleźć odpowiedzi na naszym forum społeczności TUTAJ >> https://xiaomi-miui.gr/community/

Odpowiedz
Μαρία 14 marca 2022 o 16:41

Mam Xiaomi redmi 8A, ale nie został zaktualizowany

Odpowiedz
nacięcie 19 maja 2022 o 07:23

W końcu Poco x3 nfc otrzyma Androida 12 i MIUI 13;

Odpowiedz
Dzięki 3 marca 2022 o 21:11

W aktualizacji Miui 12 miałem problemy z Mi10T.
W nowej aktualizacji znowu będzie mieć problemy. Dobra…

Odpowiedz